Hai mannen. Ik ben Adriaan en ik ben sinds kort begonnen te werken als escort. Dit geeft mij voldoening en ik vind het erg leuk werk. Nu weet ik niet of het bekend is dat ik vanuit mijn Middelharnisse huisje aan escort doe. Vandaar dat ik deze advertentie plaats. Hopelijk wil je het eens met mij proberen zodat ik kan laten zien hoe lekker ik met je kan spelen.
Ik hou voor mijn werkzaamheden een straal van zestig kilometer aan. Mij kun je voor minimaal een uur inhuren. Een uurtje daar betaal je 120 euro voor. Langer is mogelijk in overleg. Je huurt dan een jonge jongen van net twintig in die blond is en een goed lichaam heeft.
Sexdvertentie plaatsen anoniem
Druk op onderstaande knop om hier zelf een gratis en anoniem een sexdate advertentie te plaatsen. Kom zo gratis en anoniem in contact met mensen welke het zelfde zoeken qua seks als jij. Je hoeft alleen maar je (een anoniem) e-ailadres op te geven voor contact!
Advertentie plaatsen
Nu online
Ik hou ervan naar een nudisten strand te gaan, en lekker naakt te lopen, dat doe ik soms thuis ook. Jij...
Stuur bericht naar Thijn485
Nu online
ben niet klein geschapen dus jij moet er wel tegen kunnen om lekker verwend te worden, ook ben ik niet...
Stuur bericht naar Alimohammed
Nu online
Ik ben hier in alle discretie op zoek naar een leuke seks partner. Woon jij bij mij in de buurt en zoek...
Stuur bericht naar Gayboy1