Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Hi, ik ben Ron en ik ben een Friese escort die aan extremen doet. Zelf woon ik in een Sneekse wijk maar ik kan door heel Friesland rijzen. Woon je buiten Friesland stuur dan even een mail waarin staat waar je woont zodat ik dan aan je door kan geven wat de kosten worden. Ik hoop hier leuke mannen te vinden die met mij willen daten.
De prijzen binnen Friesland zijn als volgt:
Pijpen, 15 minuten – 25 euro
Pijpen neuken, 30 minuten – 45 euro
Uur zonder extremen – 75 euro
Uur met alle denkbare extremen – 100 euro.
Heb je een fantasie of twijfel je of iets mogelijk is vraag het mij dan gewoon. Ik ben een jonge kerel van begin twintig. Ben atletisch en goed gebouwd en kan vele uren achter elkaar sex hebben. Extremen daar smul ik van.
Leeftijd: | - |
Plaats: | Sneek |
Provincie: | Friesland |
Land: | Nederland |
Leeftijd: | - |
Plaats: | Sneek |
Provincie: | Friesland |
Land: | Nederland |
Sexdvertentie plaatsen anoniem
Druk op onderstaande knop om hier zelf een gratis en anoniem een sexdate advertentie te plaatsen. Kom zo gratis en anoniem in contact met mensen welke het zelfde zoeken qua seks als jij. Je hoeft alleen maar je (een anoniem) e-ailadres op te geven voor contact!
Advertentie plaatsen
Nu online
Ben op zoek naar een leuke en vooral ook lekkere vent die eens avontuurtje met mij wil beleven. Ik ben...
Stuur bericht naar Jean23
Nu online
IJdel, grappig en recht door zee. Zo zou ik mezelf wel omschrijven. Ik hou van leuke dingen en van lekker...
Stuur bericht naar Jodel
Nu online
Hallo leuke en vooral vrijgezelle heren, mannen van Nederland. Ik ben een sportieve man en ik zoek eigenlijk...
Stuur bericht naar Sloep